Сообщение от Flashmax Посмотреть сообщение
працюю з ними декілька років, ні разу погано не пакували.
траплялось три раза надірвані шлейфи - сборщики не догляділи, два спаяв, третій прийняли без проблем
якщо оформити замовлення до 21:00 - то на наступний день о 10:00 уже на філії.
було декілька разів, що затримали на один день, але дзвонили попереджували
бувало що якусю дрібницю не положать - повертали на баланс, взагалі без слів
по вашому опису взагалі не схоже що це про Т+, можливо проблема не у компанії, а у вас ?
так, проблема в мене, бо звик працювати так як вы й сказали - якщо щось не так то менеджер мене завжди попереджає. так було і є з тими з ким я працюю. а т+ працюють як їм хочеться - захотіли відправили, захотіли не відправили, поки сам не дзвонив - могли й не відправляти зібраний оплачений заказ. або ж відправляли якусь дрібницю зі всього заказу і доставка виходила дорожче ніж те що відправили. хоча я не один раз казав їм що відправляти все однією посилкою. або чекаєш щось термінове, а вони переплутують акб з корпусом, наприклад, або зовсім інша акб на зовсім іншу модель. як би це було один чи два рази, я і не писав про них нічого. але з кожною посилкою вони туплять - я хз під чим вони там... і чия це проблема - моя чи їх. до речі - зайшов сюди щоб почитати про них щось хороше, бо боявся що можуть кинути на гроші, таке враження вже було від них.