Вибачте за некоректне написання проблеми. Трішки історії: "(купили б\у телефон iPhone 5s через декілька днів перестав працювати сенсор)".
Розібравши данний апарат було виявлено пошкоджений конектор сенсору. Замінивши на новий конектор все чедово запрацювало (підкидували модуль тел. донора). Після збору телефона і підключення свого екрану виявили наступну проблему: "ввімкнувши телефон він секунд 10 вісить на яблуці після чого короткочасно та одноразово мигає синій екран і знову продовжується перегрузка яблуко - синій екран і так по кругу". Процес роботи: Перед тим, як зняти старий конектор я контакти пролудив сплавом "Розе" користувався безсмивочним флюсом, пісячого при температурі 300 градусів прогрів місце дестояв конектор і він з легкістю знявся. Припаював: легко прогрівши посадочне місце конектор сам став на місце після чого кожний контакт пропаяв паяльником. Феном користуюсь не перший день + це не перший телефон який я паяв тому варіант: (руки з жопи я думаю можна виключити), али ми всі люди помилки трапляються в кожного з нас!
Ось якось так! Відразу прошу вибачення за невміння чітко, змістовно, коротко описувати проблему. Сьогодні вперше запитав допомоги на форумі....
Зарання Дякую!
Последний раз редактировалось dima_po; 05.10.2016 в 21:53.