PDA

Просмотр полной версии : диагностика несправностей iphone

volt968
19.08.2017, 17:09
Доброго дня панове!
Дуже хочу навчитися, діагностувати несправності плат від iphone
Коли плата з різних причин не показує тобі помилки в iTunes чи на платі КЗ і вона зовсім не запускається. Ремонтом поки не маю намірів займатися, але хочеться пізнати науку правильного діагностування, щоб в майбутньому не випаювати/впаювати все по черзі (как говорять «дидуктивным» способом)))
За кілька днів, маю купити собі лабораторний блок живлення, а поки що маю гарний мультиметр, різні викрутки та фризер. На побутовому рівні (заміна дисплею, АКБ.. тощо)iPhone я вже два роки кручу )) що мені може ще знадобитись, під діагностику iphone ? І саме головне, підкажіть з чого почати і де почити більш детально про моє питання ?

Добавлено через 5 минут
Наприклад:
як правильно діагностувати що помер nand ?
як діагностувати що помер модем а не підсилювач ?
і таке інше....

Privater0
21.08.2017, 10:28
що мені може ще знадобитись, під діагностику iphone ?
Купить оборудование нужно, научится смотреть и понимать схемы, скачать может платное ПО для того, говорят есть неплохое от ZXW и там в принципе все просто. А с набором отверток и блоком питания Вы дальше чем замена дисплеев не зайдете.
як правильно діагностувати що помер nand ?
Вспаять нанд, подключить к программатору IP-BOX2 и посмотреть на результаты.

NSOTDW
22.08.2017, 11:21
Так-же и с другими проблемами, типовые мастера знаю, как узнать что (тристар) и прочие, остальное открываем схему и делаем замеры на основании эти замеров и отталкиваемся, только опытом.