PDA

Просмотр полной версии : Проблема Заміна скла iPhone 6

Shparik
16.11.2015, 16:42
Вже не один десяток iPhone 4 5 поміняв скло (клею на ОСА у вакуумній машині) але зустрівся з проблемою, яку не можу вирішити. iPhone 6 знімаю скло, міняю поляризатор, клею, все працює супер. Через 2 дня приходить клієнт і каже що сенсор перестає праювати. І знову працює якщо телефон заблокувати/розблокувати. Вже маю декілька таких випадків. Вчому може бути причина? Може хтось стикався і знає як цю проблему обійти?

treexel
16.11.2015, 23:32
Стекла из одной партии?

Shparik
16.11.2015, 23:39
Складно сказати. В одного постачальника але з інтервалом в 1-2 тижні. Думаєте проблема в склі? Якщо можна, коротко ваше припущення як скло впливає на роботу сенсора.

treexel
16.11.2015, 23:55
Если-бы у меня были более глубокие познания, я бы Вам ответил. А так, я опираюсь на пример замены i9500 и аналогичной серии. Полупластиковые\полупокерные стекла там не работают, сенсор не реагирует.

harry.porter
09.02.2016, 16:39
Возможно, теперь не все так просто. Теперь же 3-д нажатие есть. Может из-за него такая лабуда.
А вообще, советуйте своим клиентам задуматься о чехлах. А то я помню каково это разбить iPhone. Как-то разбил свою четверку.

Sofia
13.09.2016, 14:04
Возможно, теперь не все так просто. Теперь же 3-д нажатие есть. Может из-за него такая лабуда.
А вообще, советуйте своим клиентам задуматься о чехлах. А то я помню каково это разбить iPhone. Как-то разбил свою четверку.

На 6 нет 3д touch( Так что проблема скорее всего в стекле