PDA

Просмотр полной версии : Вопрос Samsung i897


baylema
18.07.2013, 20:05
Виникла така проблема під час розговора мене не чує спів розмовник причом на прошивках з шумодавом чути просто шум а на прошивках без шумодава ідіальна тішина також в обох випадках діктофон і голосовий поіск роблят нормально пробував ставити проги для запису дзвінків пише нормально. Вчому може бути поломка???? прошивав різні прошивки, модеми, ядра. брав прошивку в знайомого в нього на ній все робу нормально. Пробував здавати в сервісні центри в Вінниці в одному зразу отказалися в іншому тримали 2 дня потом дали такий діагноз "не для нашого регіона, нічим не можемо допомогти" а на ринок нести боюсь. Допоможіть.

Sergey
19.07.2013, 09:45
С гарнитурой пробовали делать звонки? Тут без детального осмотра платы телефона трудно чем-то помочь.

baylema
19.07.2013, 09:55
здається причина найшлась сама собою сьогодні поставив київстар попробував провірити рахунок збило зробив дзвінок також збило. поставив лайф взагалі не взяло сеть перевірив імеіл на радіо частот нагляді в чорному списку виникає інше питання можна змінити якось імеіл або замінити на новий радіо модуль. Вобшим реанімірувати. Ізвіняюсь за тупий вопрос просто я з тіліфонами в особенності модулями звязку ніколи не здибався.

Sergey
19.07.2013, 10:12
Хочу сказать что черный список никак не повлияет на работу микрофона, я сам пользуюсь больше 4-х лет телефоном с IMEI в черном списке без всяких ограничений, все это безобразная выкачка денег и ничего более.

Если сами не разбираетесь, то найдите хорошего мастера в своем городе который все сделает, а так только сломаете.

baylema
19.07.2013, 11:17
тоість телефон з чорного списка повинен нормально робити